
Een Avondje Literatuur: Feminine ‘Blauwdruk’ met Inge Nicole, Ilona Verhoeven, Lakshmi (muziek)
Tickets
De avond wordt u gratis aangeboden door Uitgeverij In de Knipscheer, maar tickets zijn vereist en kunnen op deze website worden besteld, zie hiernaast of bel 023 542 3540.

Inge Nicole
| over haar roman 'De blauwdruk van Capgras'Geboren op 25 februari 1968 als Inge Nicole Bak te Den Helder. In 1991 afstudeerd aan de Pedagogische Academie Basis Onderwijs.
Na een korte periode werkzaam geweest te zijn in het onderwijs besloot ik om verder te gaan met hetgeen ik in mijn kindertijd al zo graag deed; verhalen schrijven in woord en beeld. Naast het schrijven van proza houd ik mij ook bezig met beeldend werk.

Ilona Verhoeven
| over haar romansIlona Verhoeven is schrijver, journalist en kunstenaar. In het najaar van 2016 verscheen van haar hand bij uitgeverij In de Knipscheer de bundel Fiets onder de waterspiegel, met korte verhalen en foto’s. In 2012 publiceerde ze, ook bij In de Knipscheer, haar eerste boek Voor de eerlijke vinder, een verzameling verhalen en collages.
Voor nrc.next maakte ze wekelijks de beeldrubriek Gevonden situaties; korte verhalen, snapshot stories bij door haar gemaakte foto’s. Vaak buitengewone of bijzondere stillevens, afkomstig uit de alledaagse werkelijkheid, met een absurdistische ondertoon. Ilona woont en werkt in Berlijn en Amsterdam.

Lakshmi
| websiteZe is een frêle, meisjesachtige verschijning. Maar vergis je niet: singer/songwriter LAKSHMI - voluit Lakshmi Swami Persaud - is een pittige jonge vrouw die weet wat ze wil.
Vernoemd naar de godin van de liefde, bezingt ze op haar debuutalbum over liefde in al haar vormen. Het zijn persoonlijke verhalen verpakt in Dark Electronic Pop: een mix van poëtische teksten, donkere strijkers en heftige synths.
Denk aan een driehoeksverhouding tussen Lana Del Rey, Warhaus en Massive Attack.